Zwrot kosztów dojazdów na staże

Uczestnicy projektu "Droga do lepszego jutra" mają możliwość do 30.10.2019 roku składać wnioski o zwrot kosztów dojazdu na staże w ramach projektu. Osoby zainteresowane otrzymaniem zwrotu powinny złożyć lub nadać pocztą wniosek o zwrot kosztów dojazdu wraz z oświdczeniem przewoźnika o cenie przejazdu na trasie miejsce zamieszkania- miejsce stażu w Biurze projektu: ul. Tomasza Zana 38, p.014, 20-601 Lublin.
Czytaj dalej

ROZEZNANIE RYNKU W SPRAWIE CENY 8/NP/11.1/2019

ROZEZNANIE RYNKU W SPRAWIE CENY 8/NP/11.1/2019 - na przeprowadzenie pośrednictwa pracy dla uczestników/czek projektu „Nowa Perspektywa!”
Czytaj dalej

ROZEZNANIE RYNKU W SPRAWIE CENY nr DDLJ/02/09/2019

na świadczenie usługi wynajmu sali na przeprowadzenie, zadania 6 „ Pośrednictwo pracy” dla maksymalnie 117 osób w ramach projektu: „Droga do lepszego jutra”, nr projektu” RPLU.11.01.00-06-0167/17
Czytaj dalej

DDLJ/01/05/2019

Firma Sonet 3 Janusz Olek, na terenie województwa lubelskiego w ramach realizacji projektu „Droga do lepszego jutra” RPLU.11.01.00-06-0167/17 planuje zrealizowanie usługi tj. stworzenia Indywidualnej Ścieżki Reintegracji 12 Uczestników Projektu (dalej UP) w miejscowości Zamość w planowanym okresie maj 2019 r. – czerwiec 2019 r. Zastrzegamy możliwość przesunięcia okresu realizacji umowy.
Czytaj dalej

Projekt Droga do lepszego jutra

Projekt ,,Droga do lepszego jutra" jest realizowany przez SONET 3 Janusz Olek w partnerstwie z Funacją na Rzecz Seniorów „Bonum Vitae” oraz Polskim Stowarzyszeniem Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Łęcznej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Lublinie.
Czytaj dalej

Sonet3 rekrutuje...

Sonet3 rozwija się w nowych obszarach...
Czytaj dalej

Sonet3 w Indiach

Misja gospodarcza do Indii z udziałem Sonet3.
Czytaj dalej

Sonet3 partnerem Wschodniego Klastra Innowacji.

Z radością informujemy, że Sonet3 dołączył Wschodniego Klastra Innowacji.
Czytaj dalej

Wspieramy Regionalne Orły Eksportu

Sonet3 gościem konferencji ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
Czytaj dalej

Spotkanie z delegacją rządową z Indii.

Z wizytą u Marszałka Województwa Lubelskiego.
Czytaj dalej

Sonet3 w Złotej Setce Dziennika Wschodniego 2014.

Miło nam poinformować, że przedsiębiorstwo Sonet3 Janusz Olek zajęło 1. miejsce w Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny "Złota Setka" Dziennika Wschodniego w kategorii Mikro Firma. Dziękujemy naszym Klientom, partnerom i pracownikom - to nasz wspólny sukces!
Czytaj dalej

Sonet3 szkoli Seniorów

Sonet3 został partnerem projektu "Senior w sieci".
Czytaj dalej

Sonet3 partnerem programu Karta Dużej Rodziny

Sonet3 został Partnerem programu Regionalna Karta Dużej Rodziny.
Czytaj dalej

V urodziny Grupy BNI Fortuna Lublin

Od początku roku 2010 zaangażowaliśmy się działalność grupy rekomendacji biznesowych BNI Polska. Naszym partnerom i przyjaciołom dziękujemy za współpracę i życzymy wielu sukcesów!
Czytaj dalej

Sonet3 partnerem Lubelskiego Klastra TIK

W dniu 01.02.2015 r., przy naszym współudziale powstał Lubelski Klaster TIK.
Czytaj dalej

Wprowadzenie opłat za reaktywację domen .pl

Od 1 stycznia 2010 r. rejestrator krajowy wprowadza dodatkowe opłaty za reaktywację domen .pl. Szczegółowe opłaty za reaktywację są następujące:
Czytaj dalej

Zmiana konfiguracji poczty dla klientów TP S.A.

Od dnia 1 grudnia TP S.A. wprowadza zmiany, polegające na zablokowaniu dostępu do portu 25, wykorzystywanego powszechnie do wysyłania poczty elektronicznej. Dotyczy to użytkowników Neostrady i usług związanych z Neostradą.
Czytaj dalej

Promocja domen

Od 1 września 2009 r. obniżamy ceny. Nowe promocyjne ceny rejestracji domen przedstawiają się następująco: Domeny .pl - 50 zł Domeny .com.pl i inne domeny funkcjonalne - 40 zł Domeny regionalne - 10 zł Domeny .eu - 40 zł Właściwy cennik zostanie zmieniony w dniu 1 września 2009 r. Zachęcamy do rejestracji domen za naszym pośrednictwem! Podane ceny są cenami netto.
Czytaj dalej

Obsługa domen Internetowych

W ofercie firmy Sonet 3 pojawiła się kompletna obsługa domen Internetowych. Jesteśmy w stanie w bardzo korzystnych cenach rejestrować, transferować i utrzymywać domeny dla naszych klientów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Czytaj dalej