Oferta

Outsourcing IT

Powierzenie naszej firmie profesjonalnej opieki technicznej nad sprzętem komputerowym i danymi pomoże ustrzec Państwa przed dotkliwymi stratami

Serwis sprzętu komputerowego

Zapewniamy pełen zakres usług serwisowych komputerów oraz urządzeń peryferyjnych.

Dostawy sprzętu i oprogramowania

W zakresie sprzętu komputerowego zajmujemy się dostawą zarówno serwerów jak i zestawów komputerowych.

Początki działalności firmy Sonet3 Janusz Olek sięgają roku 1997. W trakcie funkcjonowania na rynku informatycznym jej pracownicy zdobyli duże doświadczenie w pracy z różnorodnymi systemami informatycznymi.

Głównym kierunkiem działalności jest kompleksowa obsługa firm. Szczegóły tej oferty znajdą Państwo w części serwisu pod nazwą „Outsourcing IT”. Ważną częścią naszej oferty jest doradztwo i dostawa sprzętu serwerowego, sieciowego oraz systemów zasilania awaryjnego.

Zajmujemy się również dostawami sprzętu komputerowego, sprzętu peryferyjnego i oprogramowania, projektowaniem i budową sieci okablowania strukturalnego oraz świadczeniem wszelkich innych usług związanych z funkcjonowaniem komputerów w firmie. Obszarem naszego działania są także bardzo szeroko pojęte usługi internetowe.

Świadczymy usługi dla firm i instytucji jak i odbiorców indywidualnych. Za główny cel stawiamy sobie poznanie i realizację potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Pracownicy firmy doradzą, jakie rozwiązanie wybrać i przygotują szczegółową ofertę na sprzęt komputerowy i instalacje sieciowe. W relacjach z naszymi klientami budujemy atmosferę zaufania i wzajemnej akceptacji, co zwiększa efektywność współpracy.